Sopoti në prag të bojkotit të garës!

0
SHPËRNDAJE

Klubi i Sopotit te Librazhdit eshte ne prag te nje vendimi drastik, teksa mendohet deri ne bojkotimin e gares. Skuadra qe se fundmi ka pasur shume probleme financiare dhe eshte ne nje krize rezultatesh qe fatkeqesisht vijne dhe nga faktore te trete jashte fushes se blerte, ka deklaruar se nese nuk gjen zgjidhje deri para ndeshjes me Turbinen, atehere do te largohet perfundimisht nga Kategoria e Pare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.