Sopoti – Partizani B, Disiplina po zvarrit vendimin

0
SHPËRNDAJE

Duket se vendimi i Komisionit të Disiplinës në lidhje me ndeshjen Sopoti – Partizani B do të jetë një maratonë e vërtetë. Pas dy mbledhjesh ende nuk është marrë asnjë vendim në lidhje me këtë çështje, teksa kërkesa e skuadrës së Sopotit vijon të mos merret parasysh dhe vendimi ende mungon. Partizani BPasi u shty ditën e martë, edhe ditën e sotme Komisioni i Disiplinës nuk ka marrë asnjë vendim në lidhje më këtë çështje të shumëpritur nga të gjithë. Disiplina po zvarrit një vendim tepër të rëndësishëm që po mban pezull fatet dy skuadrave.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.