Soraja Vuçelic, malazezja që po çmend Neymar

0
SHPËRNDAJE

Soraja Vuçelic
Soraja Vuçelic

Duket se Neymar i ka punët mirë sa i përket jetës sentimentale. Madje, futbollisti brazilian është aq romantik dhe i dhënë pas vajzave të bukura, sa që nuk kursen asgjë nga vetvetja.
Ylli brazilian ka dërguar një herë një avion privat për ta marrë nga Ballkani në Barcelonë.

Është fjala për Soraja Vuçelic, e cila ka marrë vëmendjen e futbollistit të famshëm dhe së fundi, ka filluar të kaloj shumë kohë me Neymar.

Sipas medieve spanjolle, modelja malazeze dhe futbollisti brazilian janë takuar tashmë disa herë pas ndeshjeve të lojtarit me skuadrën e tij

S'KA KOMENTE

Comments are closed.