Sormani: Më vjen keq…

0
SHPËRNDAJE

sormani xhikaAdolfo Sormani, pas ndeshjes deklaroi në TVSH: “Kemi qene të barabartë në fushë me kundërshtarin. Jemi treguar kurajozë dhe kemi treguar cilësi ndaj një kundërshtari të madh. Penalltia? Ky është futbolli, ndodhin edhe gjëra të tilla. Gjykimi? Nuk dua ta gjykoj. Kualifikimi? Kemi bërë një lojë shumë të mirë kundër një skuadre me cilësi. Jam i kënaqur nga loja e skuadrës. Do të analizojmë ndeshjen dhe të përgatitemi për ndeshjen e radhës. Më vjen keq për lojtarët pasi dhanë gjithçka në fushë. Më vjen keq edhe për tifozët”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.