Sormani “ngre kurthin” për hungarezët

0
SHPËRNDAJE

partizani stervitjePartizani duket se nuk do të ketë ndryshime në formacion për ndeshjen e mbrëmjes me Ferencvarosh.

Porta i besohet Hoxhës, ndërsa në mbrojtje vijojnë Ibrahimi, Krasniqi, Arapi dhe Kalari.

Mesfusha do të jetë e ngjeshur, me Ramadanin që po fiton një vend të rëndësishëm te të kuqtë, dhe krah tij do të luajnë Batha e Trashi.

Krahët u janë besuar sërish Vilës e Torasës, ndërsa Fili do të ketë detyrën të ndëshkojë kampionët e Hungarisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.