Sormani sëmurë apo ….?

0
SHPËRNDAJE

sormaniGjendja te Partizani sa vjen e bëhet më e paqartë. Pas rezultateve jo fort bindëse për një ekip që synon titullin kampion si dhe shoqëruar me një lojë larg pritshmërive por edhe me probleme të vecanta marrëdhëniesh mes lojtarëve e trajnerit, vjen edhe ky lajm që mund të mos jetë asgjë me rëndësi por edhe mund të jetë krisja përfundimtare.

Mediat kryesore në vend po raportojnë se Partizani po stërvitet pa trajnerin Sormani për të cilin po thuhet se është në gjendje të sëmurë. Nuk do të ishte aspak cudi nëse ky është thjesht një justifikim teksa duken qartë që ujërat nuk janë të qeta te skuadra e kuqe.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.