Sot dita e gjykimit për trajnerin e Skënderbeut, Agostinelli

0
SHPËRNDAJE

15002301_1171465479557838_1743445145103350845_o

Ditën e sotme do të vendoset përfundimisht për trajnerin e Skënderbeut, Andrea Agostinelli, teksa mësohet se italiani do të mbërrijë në Shqipëri.

Pritet që ai të ulet dhe të bisedojë me presidentin Takaj, dhe më pas të arrihet në një përfundim.

Gjatë kësaj periudhe ka pasur shumë zëra për largimin e tij, me tifozët që nëpër rrjetet sociale kanë dalë kundër italianit, por gjithçka e vendos presidenti Takaj që kërkon të marrë një vendim të menduar mirë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.