Sot miqësore Kamza – Partizani

0
SHPËRNDAJE

partizaniDitën e sotme në orën 17:30 në Stadiumin Kamza do të zhvillohet miqësorja e programuar midis vendasve të Kamzës dhe Partizanit të Starovës. Kjo ndeshje do të jetë një test i mëtejshëm për Demat e Kuq pas provave pozitive të zhvilluara deri më tani në miqësoret e luajtura. Skuadra e Starovës do të kërkojë të konfirmojë lojën që ka shfaqur deri më tani dhe të përmirësojë gjendjen fizike në prag të fillimit të sezonit të ri. Kujtojmë që FK Kamza merr pjesë në Kategorinë e Parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.