Sot rikthehet Champions League. Ja super sfidat

0
SHPËRNDAJE

Mbyllja e eleminatoreve të Botërorit ‘Rusi 2018’, i lë vendin Champions Leagues, kompeticionit më të rëndësishëm futbollistik europian.

Mbrëmja e sotme sjell përballje mjaft interesante dhe të luftuara. Natyrisht e gjithë vëmendja do të spostohet te dy sfidat: Manchester City-Napoli dhe Real Madrid-Tottenham.

Këto janë dy ndeshjet që pritet të prodhojnë më shumë spektakël pasi rivealitet do jetë i fortë duke parë emrat e këtyre 4 ekipeve.

Por përveç tyre, përballje interesante do jetë edhe ajo e Monacos me Beshiktashin, por edhe Spartak-Sevilla. Këto janë të gjitha ndeshjet që luhen sonte:

Ndeshjet sot

S'KA KOMENTE

Comments are closed.