Soza, “dopio gjashta” në duart e Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

Sosa gjatë prezantimit tek Vllaznia
Sosa gjatë prezantimit tek Vllaznia
Superiorja/ Vllaznia u gëzua për rikthimin e uruguajnit Sebastian Soza në momentet e fundit të merkatos, por me sa duket lojtari ka mbërritur i dëmtuar në rradhët e shkodranëve. Pak kohë më parë skuadra e Tiranë ka qënë shumë e interesuar për futbollistin në fjalë duke bërë edhe oferta konkrete ndaj tij. Por disa informacione të bardhebluve për një dëmtim të Sozës, kanë bërë që 24 herë kampionët e Shqipërisë të tërhiqen nga dëshira e tyre. Tani duket se Soza ka mbetur “dopio gjashtë” në duart e drejtuesve shkodranë. Të shohim ditët në vazhdom ku do të mësohet akoma më shumë për dëmtimin e tij. Por përputhja e informatave të mëparshme nga ana e drejtuesve bardheblu dhe tashmë dëmtimin të Sozën nuk janë rastësi. Shpresojmë të gabohemi ne…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.