Spektakli pas golit rekord të Ibrës (video)

0
SHPËRNDAJE

Pak caste nga fundi. Ibrës i duhet një gol për rekordin dhe ai vjen. Se cfarë ndodh më pas, më mirë ta shikoni vetë në video. Dhe të mendosh që në të njëjtën ditë, portieri legjendar i Milan, Abbiati mbahet në stol në ndeshjen e fundit të karrierës.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.