Starova, i kënaqur me fitoren. Ramadani: Partizani ekip i fortë

0
SHPËRNDAJE

Trajneri Starova shprehet i kënaqur për fitoren kundër Laçit.sulejman-starova-supersport

 “Ndeshjen me Laçin e kishim përgatitur shumë mirë, pasi e vlerësojmë shumë si skuadër. Lçi është një skuadër që mbrohet shumë mirë, por ne e zhbllokuam ndeshjen falë Ekuban. Zhvilluam një ndeshje të mirë dhe e fituam sfidën. 11-metërshi i goditur nga Torasa? E vendosëm të gjithë dhe ai na e shpërbelu.”

 

Ramadani pas humbjes me Partizanin deklaroi se:

“Partizani është një skuadër shumë e fortë. Nuk prisja ndonjë gjë të madhe përballë një ekipi të tillë, pasi ne jemi një skuadër e brishtë.”

 

Ekuban pas fitores me Laçin:

Kur je sulmues ke më shumë mundësi të shënosh. Fatmurësisht po realizoj, duke përjashtuar ndeshjen me Kukësin. Sot për fat të mirë shkoi gjithcka ok. Nuk më është dashur të bëj punën për shoket e skuadrës por për vete, jam dëfryer shumë dhe kam arritur të shënoj. Momenti i penalltisë? Vendosëm të gjithë të shënonte Torrasa që të shbllokohej. /Supersport.al

S'KA KOMENTE

Comments are closed.