Starova thumbon rivalët

0
SHPËRNDAJE

Gazmend Demi dhe Sulejman Starova gjatë prezantimit si trajner
Gazmend Demi dhe Sulejman Starova gjatë prezantimit si trajner

Sulejman Starova ka thumbuar Skënderbeun  dhe Kukësin në emisionin “Rubrika Sportive” në TVSH. Ai është shprehur aty se UEFA e përcaktoi kampionën e Shqipërisë, Partizanin, pasi jo më kot luan në Champions, dhe tani i takon federatës të vendosë. Gjithashtu ai foli edhe për Kukësin, teksa tha se nuk ndodh askund të cilësohet arritje huazimi i tre lojtarëve, siç ndodhi te Kukësi, madje arriti edhe më larg, duke thënë se ajo gjë ishte një sharlatanizëm, Krahas kësaj, për Starovën më i shëmtuar ishte edhe largimi i Hasan Likës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.