Starton turneu “Audi Cup 2017”, duele spektakolare mes 4 gjigandëve europianë

0
SHPËRNDAJE


Sot starton një ndër turnet më tërheqës të verës, “Audi Cup 2017”.4 skuadra të mëdha Bayern, Atletico Madrid, Liverpool dhe Napoli do të luajnë sot dhe nesër për të përcaktuar fituesin e këtij sezoni.

Ndeshjet janë grupuar si dy gjysmëfinale: Atletico Madrid-Napoli në orën 17:45 dhe Bayern Munich-Liverpool në orën 20:30 në “Allianz Arena”.

Dy skuadrat fituese do të luajnë në finale nesër, ndërkohë që humbësit do të përballen për vendin e tretë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.