Strakosha dhe Lacio barazojnë ndaj Milanit

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Lacios arriti një barazim 1-1 ndaj Milanit në Olimpiko. Pjesën e parë ishte Bilia që shënoi me anë të një 11-metërshi.

Në pjesën e dytë Suso do të barazonte me një diagonale brenda zonës së rreptësisë.

Strakosha ka qenë me fat në aktivizimin e tij, pasi Marketi është dëmtuar gjatë nxehmjes.

Prezantimi i portierit shqiptar ka qenë pozitiv.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.