Strakosha drejt Lega Pro?

0
SHPËRNDAJE

Thomas Strakosha
Thomas Strakosha

Katania është në kërkim të një portieri, dhe në Itali kanë nisur hipotezat e para.

Një prej tyre është kalimi te ekipi italian i portierit të Lacios Thomas Strakosha.

Portieri i Shpresave të Shqipërisë është aktivizuar sezonin e fundit te Salernitana në Serinë B, ndërsa Katania aktualisht garon në Lega Pro.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.