Strakosha: Dua të qëndroj në Romë

0
SHPËRNDAJE

strakoshaPortieri i talentuar Tomas Strakosha foli për Supersport duke u shprehur tepër i kënaqur me grumbulllimin nga De Biasi në ekipin Kombëtar ndërkohë nuk e fshehu kënaqësinë e luajtjes së disa ndeshjeve në serie A.

“Janë të kënaqur me mua dhe po bisedojmë për një rinovim të kontratës me Lazion,” – tha ndër të tjera Strakosha i cili shtoi se e dëshiron shumë vazhdimin e qëndrimit të tij në kryeqytetin italian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.