Stromsgodset-Partizani, drekë miqësore presidentësh para ‘betejës’

0
SHPËRNDAJE

drekaDemit
Dreka e shtruar sot nga presidenti i Stromsgodset

Klubi i Stromsgodset me në krye presidentin Tom Saxegaard, ka shtruar një drekë për njëshin e klubit të Partizanit, Gaz Demi, si dhe zyrarët që e shoqërojnë. Ashtu siç bëhet e ditur nga zyra e shtypit të Partizanit, pas drekes miqesore nga të dyja klubet jane shkëmbyer edhe dhuratat me simbolet e te dyja skjadrave. E teksa në restorantin luksoz të Drammenit, atmosfera është vëllazërore, nga ana tjetër në kampin e skuadrës kuqe ka filluar mbledhja për strategjinë perfundimtare të ‘betejës”‘ që do të luhet në fushë, duke nisur nga ora 19:00. Me shpresën që nuk do të jetë aq miqësore sa dreka e presidentëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.