Stromsgodset, stërvitja e parë dhe e fundit në “Qemal Stafa”

0
SHPËRNDAJE

stromso
Stromsgodset gjatë stërvitjes së fundit “Qemal Stafa”

Norvegjezët e Stromsgodset kanë zhvilluar seancën e fundit stërvitore në kuadër të ndeshjes së kthimit kundër Partizanit. Kundërshtarët e “demave” të kuq i dhanë dorën e fundit përgatitjeve dhe duket se janë gati për këtë sfidë.

“Demat” e kuq shpresojnë në një mrekulli dhe do të tentojnë gjithçka për të përmbysur rezultatin e ndeshjes së parë. Ndërkohë minuta90.com ju sjell foto ekskluzive të stërvitjes së norvegjezëve nga stadiumi kombëtar “Qemal Stafa”.

2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.