Sturridge dhe Di Maria drejt Serie A

0
SHPËRNDAJE

0d8df261f71afe9b2674a2918db61d98_xl
Daniel Sturridge

Sulmuesi i Liverpool, Daniel Sturridge dëshirohet shumë nga Milan. Sipas mediave sportive angleze, emisarët e Milan janë vënë në ndjekje të lojtarit që kohët e fundit nuk po aktivizohet shumë nga Klopp. Të njëjtat medie njoftojnë edhe për një interesim të madh nga Inter kundrejt Angel Di Maria. Interesimi për të dy është mjaft serioz dhe do të forconte jo vetëm dy klubet milaneze por edhe kampionatin italian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.