Suarez “kafshon” legjendën Steven Gerrard (video)

0
SHPËRNDAJE

11219457_1040714969308298_4440969126184335946_oLuis Suarez dhe Sergi i kanë dhënë fitoren 2-1 Barcelonës ndaj ekipit të ri të Steven Gerrard, Los Angele Galaxy të Amerikës, një miqësore kjo në kuadër të një turneu amerikano-verior ku përfshihen edhe Manchester United, PSG, San Jose e Amerikës dhe Fiorentina. Golin e vetëm pëer amerikanët e ka shënuar Tommy Meyer.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.