Sudtiroli zyrtarizon huazimin e Bertonit te Partizani

0
SHPËRNDAJE

FCAA - FCS 2012/2013
FCAA – FCS 2012/2013

Sudtirol ka zyrtarziaur kalimin e Luka Bertonit te Partizani me formulën e huazimit për një vit me të drejtë blerjeje.

Mesfushori ka nënshkruar një kontratë të re me skuadrën italiane, deri në vitin 2018, dhe më pas është huazuar te Partizani.

Aty ai bashkohet me ish-trajnerin e tij Adolfo Sormani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.