Sukaj, gol dhe dëmtim

0
SHPËRNDAJE

xhevoPerak vijon serinë e rezultateve pozitive, teksa Sukaj shënon sërish emrin në listën e shënuesve.

Shkodrani i dha avantazhin skuadrës së tij në sfidën me Johor DT, të cilën Perak e fitoi me rezultatin 3-0.

Skuadra e Sukajt “blindohet” në vendin e dytë me 6 pikë, dhe është pranë kualifikimit në çerekfinalet e kupës.

Sukaj nuk luajti gjatë gjithë ndeshjes, pasi në minutën e 49 u largua nga fusha i dëmtuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.