Sukaj i gatshëm t’i shënoj edhe Kukësit

0
SHPËRNDAJE

11781656_416802348514167_1739247825919028693_nKa qenë në dilemë gjatë të gjithë javës, por pasi ka bërë “prova teknike” me grupin sot Xhevahir Sukaj, duket se do të jetë gati për sfidën ndaj Kukësit. Me rikthimin e tij në gatishmëri trajneri Sulejman Starova, ka në dorë të gjitha alternativat. E vështirë të zgjedhësh, por trajneri është ai që e di më mirë nga të gjithë problemet dhe forcën e Partizanit. Ndërkohë që sfida do të luhet të shtunën, ora 19:00 në stadiumin “Qemal Stafa”. Xhevahir Sukaj ka shënuar 3 gola në 3 takimet e para të luajtura deri tani në Kategorinë Superiore në sezonin 2015-2016.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.