Sukaj i jep fitoren Perak

0
SHPËRNDAJE

xhevoXhevahir Sukaj zbriti sot në fushë me Perak që luajti në transfertë ndaj Pahang dhe e mundi me rezultatin 1-2.

Heroi i këtij takimi ishte pikërisht sulmuesi shkodran me dy golat e shënuar. Fillimisht ai shënoi në minutën e 29-të, ndërsa në të 74-tën minutë shënoi golin e fitores.

Këto dy gola ishin të parët për Sukajn në kampionët, pasi më parë kishte shënuar dy herë në ndeshjet e kupës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.