Sukaj kërkon edhe pak kohë që të ngjyroset i kuq

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Kur dukej se Xhevahir Sukaj do të përfundonte tek ekipi i Partizanit, ngjarjet kanë marrë një rrjedhë tjetër. Pas takimit mes palëve ditën e premte, negociatat kanë “ngrirë”, duke mos arritur një akord përfundimtar mes tyre. Pasi drejtuesit e të kuqve kanë folur me lojtarin, dhe të dyja palët janë sqaruar mes tyre, por ka qënë sulmuesi shkodran ai që ka kërkuar edhe pak kohë për të dhënë përgjigjen e tij përfundimtare, duke e shtyrë kështu për disa ditë vendimin që ai do të marrë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.