Sukaj në fushë ndaj Tërbunit

0
SHPËRNDAJE

Xhevahir Sukaj
Xhevahir Sukaj

Kohët e fundit janë përhapur zëra se sulmuesi kryesor i Partizanit, Xhevahir Sukaj do të mungoj ndaj Tërbunit. Burime të mirëbesueshme të Minuta90.com bëjnë të ditur se Sukaj do të jetë në fushë nga minuta e parë ndaj pukjanëve ku Partizani dhe bomberi shkodran do të kërkojnë vetëm tri pikët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.