Sukaj: Nëse nuk shënoja, s’do godisja më

0
SHPËRNDAJE

Xhevahir Sukaj
Xhevahir Sukaj

Në kamerat e TVSH Xhevahir Sukaj, ka komentuar këtë fitore, e cila erdhi pikërisht nga këmbët e tij në fundin e takimit: “Ishte fitore e bukur dhe për më tepër i dhamë besim skuadrës. Në pjesën e dytë edhe me 10 lojtarë ishim më kërkues. Falenderojmë tifozët e pranishëm që na mbështetën, janë të mrekullueshëm. Nëse nuk shënoja edhe këtë enco s’do të godisja më, sepse gjithnjë në barrier kanë përfunduar. Ndërkohë që topi shkoj në rrjetë. Jam i kënaqur për ekipin dhe për fitoren. Tashmë besojmë tek titulli kampion. Nuk ka rëndësi sa pikë minus do të ikim në Korcë, rëndësi ka që fituam ndeshjen tonë. S’do ta shohim fare ndeshjen Tirana-Skënderbeu.” Përfundoi goleadori i Partizanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.