Sukaj nuk e harron “vesin”, gol me Perak

0
SHPËRNDAJE

xhevoSukaj e nis në mnëyrën më të mirë aventurën me Perak në Malajzi, duke shënuar golin e parë zyrtar me skuadrën e tij të re.

Ai e nisi në formacion ndeshjen ndaj PDRM FA dhe shënoi në minutën e 21-të të takimit.

Fundi nuk ka qenë i lumtur për Sukajn, pasi skuadra e tij humbi në përballjen që luhej për kupë me rezulatin 1-2.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.