Sukaj: Unë do te jap maksimumin sa herë te luaj.

0
SHPËRNDAJE

Xhevahir Sukaj fletë për emisionin “golpasgoli” supersport/ pas fitores me Teuten.

Xhevahir Sukaj

Sukaj: Nuk e kemi pasur asnjehere problem bashkimin e ekipit, pasi keshtu kemi qene gjithmone. 4 ndeshje pa gol ishte fatkeqesi per ne, ishte bllokim nga koka, por na pa Zoti dhe arritem ta fitonim ndeshjen. Nuk jam vetem une i rendesishem te skuadra, jane te gjithe. Une do te jap maksimumin sa here te luaj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.