Suksesi në Europë ka mbushur arkën e Skenderbeut

0
SHPËRNDAJE

Suksesi me europe ka kenaqur drejtuesit e Skenderbeut ,dhe presidentin Ardjan Takaj i cili do te mari nje “cek” te bardh per kte sukses madhor.

Vetem per kalimin e sotem ne grupet e europa league Korcaret do te perfitojne 3.3milion euro pa llogaritur dhe shumat e fituar nga turet e kaluar qe shkojne ne 4.2 milione euro.
Kjo eshte verte dicka per tu admiruar tek Korcaret qe ka kane rimbushur arkat e klubit ne kupat e europes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.