Sulmues brazilian për Laçin

0
SHPËRNDAJE

Artur Lorendo Silva është braziliani që do të vijë te Laçi gjatë këtyre ditëve shkruan Panorama Sport.

Sulmuesi brazilian që ka luajtur edhe në Serinë B me Parana, do të vihet nën urdhrat e trajnerit Troisi që e plotëson repartin e avancuar pasi ka afruar Taubate, Ribeiro dhe Hysenin.

22-vjeçari luan si pykë, duke patur karakteristika të tjera nga sulmuesit e afruar deri më tani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.