Sulmuesi i Skënderbeut firmos në Maqedoni

0
SHPËRNDAJE

nafiuu
Valmir Nafiu

Klubi shqiptar i futbollit që merr pjesë në kampionatin maqedons, Renova, vetëm pak ditë para përfundimit të afatit kalimtar të verës solli një përforcim, Valmir Nafiun ish futbollist i Shkëndijës, Basel, Hamburgit, Apoel dhe së fundi i Skënderbeut të Korçës.

Pas nënëshkrimit të kontratës dy vjeçare me ekipin nga Xhepçishti, Valmir Nafiu, në një prononcim ekskluziv për lajmpress.com u shpreh i kënaqur që pas plotë gjashtë viteve përsëri kthehet në vendlindjen e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.