Sulmuesi i Ternanës nudo në websitet Gay

0
SHPËRNDAJE

ceravolo_01-300x225Fabio Ceravolo është shfaqur  lakuriq në disa  portale pornografike kanadeze dhe braziliane.  Sulmuesi nuk ka lënë asnjë deklaratë dhe po shihet idea mos është ndonjë sozi e tij në kërkim të famës.

Në orët e fundit, imazhet e Fabio Ceravolo  sulmuesi i datëlindjes  ’87  që luan me Ternanan, përfundoi në disa webe kanadeze dhe braziliane porn gay. Foto Hot, duke treguar atë të zhveshur, ose gati kështu:  fotografitë e lojtarit të Ternanaa ishte i pari  portali omgblog.com, shumë i njohur në komunitetet e homoseksualëve në Amerikën e Veriut nga të cilat ato pastaj tërhoqiën brazilianët e putinho. com.br dhe gayson.com.br.

ceravolo_02

S'KA KOMENTE

Comments are closed.