Sulmuesi i West Ham shënon super gol në stërvitje (Video)

0
SHPËRNDAJE

Premier League/ Sulmuesi i West Ham në Premier Leaguen angleze, Manuel Lanzini duket se është në një formë të jashtëzakonshme në këtë sezon. Pasi udhëhoqi drejt fitores në ndeshjen ndaj Liverpool, 22-vjeçari argjentinas ka shënuar një super gol edhe në stërvitjen me West Ham. Ai shënoi në mënyrë spektakolare me “Rabona” duke i mahnitur të gjithë shokët e skuadrës dhe stafin teknik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.