Sulmuesi kuqezi përgjigjet me gola!

0
SHPËRNDAJE

Të shumta kanë qenë aludimet ndaj tij, por duket se Sokol Cikalleshi ka menduar të përgjigjet me gola ndaj kritikëve. Në ndeshjen e sotme ai ka shënuar një dopietë. Në Kupën e Turqisë ndaj Goztepes kavajasi ka shënuar në minutën e 8 dhe 23. Takimi është fituar 4-2 nga Basaksehir.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.