Sulmuesi nga Uganda pranë Tiranës

0
SHPËRNDAJE

Tirana pret katër lojtarë afrikanë, ky ishte lajmi që kishte botuar gazeta “Sport Ekspres” ditën e djeshme, ndërkohë që ka dalë në skenë emri i një futbollisti që mund të t’i bashkëngjitet bardhebluve.

“Kavovo.com” një ditë më parë ka shkruar se Toni Meveje, sulmuesi 25-vjeçar i Ugandës është shumë pranë Tiranës.

Por, së fundmi ai lajm është hequr dhe tashmë mbetet për t’u parë nëse është i vërtet. Tirana ka aktualisht në ekip tre lojtarë afrikanë, Mervejl Ndokit, Reuben Akua dhe Junus Sentamu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.