Super Agolli, fitore fantastike e Karabakh (video)

0
SHPËRNDAJE

Një rezultat i papritur dhe një trepikësh heroik në një fushë tepër të vështirë sic është ajo e PAOK-ut të Selanikut ka arritur skuadra azerbajxhanase e Karabakh ku luan Kombëtarasi ynë Ansi Agolli. Ka qenë spanjolli i sapofutur në lojë, Miguel Marcos Madera që ka shënuar me një të majtë të rreptë një gol të bukur në ’69 duke i dhënë fitoren skuadrës së Agollit që për të dytën herë radhazi mund grekët e PAOK (e kishte mundur edhe në Azerbajxhan 2-0). Ne ndeshjen tjeter te ketij grupi Fiorentina fitoi pa probleme 3-0 ndaj Liberec me gola te Ilicic, Kalinic e Cristoforo.

14937998_10153927268971770_2073420580_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.