Superiorja java e 14-të, FSHF zbardh oraret

0
SHPËRNDAJE


Java e ardhshme e Superiore ofron përballje interesante, teksa janë përcaktuar edhe datat dhe oraret e përballjeve.

Të shtunën luhen tre takime, ndërsa të dielën dy. Dy sfidat hapëse janë ato të së shtunës Korabi-Tirana dhe Luftëtari-Vllaznia, ndërsa në po të njëjtën ditë, por disa orë më vonë, luan Skënderbeu me Teutën.

Të dielën Laçi pret Partizanin, ndërsa mbyllet java me sfidën Flamurtari-Kukësi në Vlorë.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 24
E Shtunë, 4 mars
Korabi-Tirana 14:00
Luftëtari-Vllaznia 14:00
Skënderbeu-Teuta 17:00

E Diel, 5 mars
Laçi-Partizani 14:00
Flamurtari-Kukësi 17:00

S'KA KOMENTE

Comments are closed.