Superiorja, Java e 31 e shpërndarë në 3 ditë

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Kategoria Superiore nis të premten, teksa prej orës 19:00 do të luhet derbi Tirana-Partizani, e vlefshme për javën e 31-të.

Të shtunën do luhen dy ndeshje të tjera, teksa vëmendja kryesore do të jetë në Kukësi, aty ku vendasit presin skuadrën e Laçit, ndërsa Vllaznia luan me Korabin, përballje që në letër duket e mbaruar.

Të dielën Skënderbeu udhëton si mysafir në Gjirokastër, ndërsa ndeshja e fundit është ajo mes Teutës dhe Flamurtarit, e cila luhet për mbijetesë.

Kategoria Superiore – Java 31

E premte, më 28 prill, ora 19:00
Tirana – Partizani
E shtunë, më 29 prill, ora 16:00
Kukësi – Laçi
Vllaznia – Korabi
E diel, më 30 prill
Luftëtari – Skënderbeu (ora 16:00)
Teuta – Flamurtari (Ora 19:00)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.