Superiorja të mërkurën, ja java e 16-të

0
SHPËRNDAJE

tirana-skenderbeu-1-0-0Është përcaktuar se kur do të luhen sfidat e javës 16-të të Superiore, teksa të gjitha ndeshjet do të luhen ditën e mërkurë.

Tre prej ndeshjeve luhen prej orës 14:00, ndërsa dy sfidat më të rëndësishme, Flamurtari-Partizani dhe Skënderbeu-Tirana luhen në orën 17:00.

Më poshtë është kalendari i plotë e ndeshjeve të kësaj jave. /minuta90.com/

KATEGORIA SUPERIORE–JAVA 16

E mërkurë, më 14 dhjetor

Korabi-Kukësi, ora 14:00

Laçi-Vllaznia, ora 14:00

Luftëtari-Teuta, ora 14:00

Skënderbeu-Tirana, ora 17:00

Flamurtari-Partizani, ora 17:00

S'KA KOMENTE

Comments are closed.