Superkupa e Spanjës, Barcelona – Athletic Bilbao LIVE

0
SHPËRNDAJE

Barcelona dhe Athletic Bilbao zbresin në fushë në Camp Nou për ndeshjen e kthimit të Superkupës së Spanjës. Njihuni me formacionet zyrtare të dy skuadrave :

Barcelona (4-3-3): C. Bravo; Alves, Piqué, Mascherano, Mathieu; Busquets, Rakitic, Iniesta; Pedro, Messi, Luis Suarez. Tr. Luis Enrique

Athletic Bilbao (4-2-3-1): Iraizoz; De Marcos, Balenziaga, Etxeita, Laporte; Gurpegi, Beñat; Eraso, Bóveda, Susaeta; Aduriz. Tr. Valverde

Në vijim ju sjellim linkun për të ndjekur live ndeshjen:

http://cndn-unlive.blogspot.com/2015/06/cdn-server3.html

S'KA KOMENTE

Comments are closed.