Superkupa nuk luhet në Shkodër

0
SHPËRNDAJE

Pamje e stadiumit "Selman Stermasi"
Pamje e stadiumit “Selman Stermasi”

Skënderbeu dhe Kukësi do të përballen mes tyre me 24 gusht për Superkupën e Shqipërisë, dhe ndryshe nga se ishte vendosur më parë, kjo ndeshje nuk do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi”.

Do të jetë stadiumi “Selman Stërmasi” që do të presë këtë përballje më 24 gusht me fillim nga ora 19:00.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.