Superliga e Kosovës, hidhet shorti

0
SHPËRNDAJE

trepca89-feronikeli5Sot është hedhur shorti i Superligës së Kosovës dhe Ligës së Parë, dhe pas hedhjes së tij, java e parë do të përballë këto ekipe:

SUPERLIGA (20 gusht)

Gjilani-Trepça ‘89
Feronikeli- Besa
Ferizaj-Hajvalia
Drenica- Liria
Prishtina-Llapi
Trepça-Drita

LIGA E PARË (27 gusht)

Dukagjini- Vllaznia Pozharan
Fushë Kosova- Vitia
Deçani – 2 Korriku
Rahoveci – Kosova e Prishtinës
Istogu – Vëllaznimi
Ballkani – Ramiz Sadiku
KEK-u – Vushtrria
Ulpiana- Flamurtari

Superliga fillon më 20 gush, ndërsa Liga e Parë një javë më pas, më 27 gusht.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.