Superliga, luhet derbi i madh, ja kalendari i javës 13-të

0
SHPËRNDAJE

partizani-tirana-0-0-1

Java e 13-të e Superiores sjell derbin e madh të kryeqytetit, i cili luhet në stadiumin “Selman Stërmasi” të enjten prej orës 18.00.

Sa i takon ndeshjeve të tjera, ato luhen ditën e mërkurë në orën 14.00 dhe 17.00, sipas kalendarit të mëposhtëm. /minuta90.com/

KATEGORIA SUPERIORE-JAVA 13

E mërkurë, më 30 nëntor

Luftëtari-Skënderbeu, ora 14:00

Kukësi-Laçi, ora 14:00

Teuta-Flamurtari, ora 17:00

Vllaznia-Korabi, ora 17:00

E enjte, më 1 dhjetor

Tirana-Partizani Ora 18.00

S'KA KOMENTE

Comments are closed.