Suprizë e hidhur presidentit të Sampdorias

0
SHPËRNDAJE

2012_NAIAS_Red_Porsche_991_convertible_(world_premiere)Ndodh edhe kështu. Ikën për pushime në vilën pranë detit, por sapo e zë gjumi, hajdutët i hyjnë brenda dhe i vjedhin gjënë më të çmuar, veturën “Porsche” ndërsa ai dhe miqtë e tij flinin për shtatë palë qejfe. Kjo i ka ndodhur sot presidentit të Sampdorias, Massimo Ferrero, njeriut karizmatik që jo rrallë jep shfaqje nëpër stadiumet e Italisë. Ferrero i raportoi policisë jo vetëm veturën e shtrenjtë por edhe një sërë gjërash të tjera me vlerë që rezultonin të zhdukura.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.