Suprizon Mourinjo, mesazh prekës kolegut të tij Ranieri

0
SHPËRNDAJE

“Kampion i Anglisë dhe trajneri i vitit nga FIFA, i shkarkuar. Ky është futbolli i ri Claudio. Vazhdo të buzëqeshësh shoku im. Askush nuk mund ta shlyej historinë që ke shkruar”, shkroi Mourinho.

Pas shkarkimit nga Leicester City, trajneri i Manchester United Jose Mourinho ka dhënë mbështetjen e tij maksimale për homologun e tij, Claudio Ranieri.

Në një postim në rrjetin social “Instagram”, Mourinho ka zgjedhur një mesazh të veçantë për trajnerin që u fut në histori duke shpallur kampione të Premier Leagues skuadrën e Leicester Cityt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.