Surpriza e tifozëve të Partizanit për skuadrën (Video)

0
SHPËRNDAJE

Tifozët e Partizanit e kanë ndjekur skuadrën e tyre edhe në Korçë.

Ata i kanë bërë një surprizë shumë të bukur lojtarëve të cilët kanë qenë të akomoduar në Pogradec.Screenshot_1

Në orën 1 të mëngjesit i kanë zgjuar nga gjumi duke kënduar këngën e tyre kryesore.

Pavarësisht problemeve, lojtarët dhe tifozët duken si të shkrirë në një.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.