Etiketimet Postime të etiketuara me "bylis"

Etiketa: bylis

Sport SHQIPTARIA

KOSOVA/ Përfaqësuesja e Kosovës në futboll po përgatite këtë vit për një kalendar të ngjeshur që do ta impenjojë dhe në eliminatoret e Europianit...
video

Shkup/ Ndeshja e sotme në kampionatin maqedonas mes dy skuadrave shqiptare, Shkupit dhe Renovës ka sjellë një moment fantastik dhe emocionues. Tifozeria e Shkupit, të...

Kualifikimi i “Dardanëve” në Play Off-in e Nations League mbush “xhepat” e pjesëtarëve të përfaqësues së Kosovës. Qeveria e Kosovës ka vendosur i akordojë...

Na ndinqi

15,611TifozëtSi
0NdjekësitNdjek
6AbonentëPajtohem