Etiketimet Postime të etiketuara me "Lushnja"

Etiketa: Lushnja

OPINION

nga:Adriatik Dosti

nga:#superliga_shqiptare79

Sport SHQIPTARIA

Mbrëmë Trepça dhe 2 Korriku barazuan në sfidën e luajtur nën dritën e reflektorëve në Ligën e Parë. Sfida për pak rezultoi fatale për lojtarin e...

Teksa ne kampionatin Shqiptare është luajtur java e dyte ndryshe ndodhe ne Maqedoni , diten e sotme është luajtur java e 6 ku Shkendija...

Liria vazhdon të përforcohet, sepse sot ka prezantuar edhe dy emra të rinj, të dy në Superioren shqiptare sezonin e shkuar. Klubi nga Prizreni ka...

Na ndinqi

15,950TifozëtSi
27NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem